تبليغات X
مدل مانتو
دانلود سریال هیولا
تاريخ : 17 دی 1396 | 12:44 | نویسنده : portalvas | بازدید : 296

تولید محتوای دیجیتالی با 101 تکنیک اساسی

در این مطلب به معرفی یک فایل ارزشمند می پردازیم که در آن به معرفی اهداف­تولید محتوای دیجیتالو در نهایت به معرفی­101­تکنیک در تولید محتوای دیجیتالی­پرداخته شده است.

زمانی که شما به‌درستی در اینترنت به جستجو بپردازید، از زیادی محتوای موجود و از آن مهم‌تر تنوع محتواها تعجب خواهید کرد. با ایده جدید ما شما فرصت‌هایی که می‌توانند باعث انتشار ویروسی محتوای شما شوند را از دست نخواهید داد و همچنین می‌توانید آن‌ها را به‌صورت دوره‌ای تکرار کنید. این کار برای دانستن کاربرد هر نوع محتوا و اینکه ببینید کدام نوع برای کمپین شما مفید است، ارزشمند است.

۱۰۱ تکنیک تولید محتوای دیجیتال

­این فایل بری چه کسانی مناسب است؟

  • کسانی­که به­تولید محتوای دیجیتالی­علاقه مند هستند
  • بخش تبلیغات برندها و شرکت ها
  • بخش روابط عمومی در شرکت ها و موسسات بزرگ
  • تمامی کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ ها
  • کارشناسان در حوزه دیجیتال مارکتینگ

­

خرید فایل 101 تکنیک تولید محتوای دیجیتالی

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,


پوشیدن لباس فرم و مانتو اداری چه تاثیری در محیط های اداری دارد؟

بر تن داشتن­­لباس فرم­­ و ­مانتو­اداری­ ، رسمی از این جهت که دید خود شخص­را در ابتدای امر از دریچه ای رسمی تر به کسب و کارش می پردازد

بر تن داشتن­­مانتو فرم اداری­، رسمی از این جهت که دید خود شخص را در ابتدای امر از دریچه ای رسمی تر به کسب و کارش باز می کند، با حس قدرت و موفقیت نیز توام است. هر چه قدر اشخاص بیشتر در محل کار لباس فرم، رسمی یا لباس کار، به اصطلاع­­بر تن داشته باشند، به مرور زمان، به مسائل کاری و محیط کار دیدی باز تر خواهند داشت؛ و این امر آینده نگری را به دنبال دارد.

طبق یک نظریهء روانشناسی، اگر سخنران در هنگام سخنرانی لباس فرم، یک مجموعه یا یک شرکت رسمی بر تن داشته باشد، برای همراه کردن مستمعین با جهت فکری خود، چند قدمی از مسیر را پیموده است.

نتیجه­یک تحقیق در خصوص تاثیر روانی نوع پوشش لباس فرم، بر افراد(مخاطبین) بیانگر این نکته بود که شخص ملبس به لباس رسمی سفید رنگ، شبیه انچه پزشکان روپوش کار، می پوشند، جذابیت بیشتری برای آن شخص به همراه داشته و حرفش بیشتر شنیده و به خاطر سپرده می شود در مقایسه با شخصی که لباس سفید شبیه نقاشان پوشیده است.

نوع­لباس فرم­و­یونیفرم اداری­، پوشیدن افراد از نظر تاثیر گذاری بر مخاطب، یکی از چند عاملی است که ذهن را تحریک می کند یا در اصطلاح جرقه ای را در ذهن در مورد فرد روشن می کند.

اگر کارمندان در محل کار ملزم به پوشیدن لباس فرم، یا رسمی باشند، پس از گذشت مدت زمان اندکی، متوجه تغییر نوع نگرش خود نسبت به مسائل و تحلیل آنها به روشی غیر انتقادی خواهد شد.

مانتو فرم اداری

اگر پیشینه ی­منتقدانه و منفی نسبت به کاری در شخص وجود داشته باشد، روش تفکر انتقادی(Critical) تاثیر منفی بر فعالیت های مرتبط با آن کاردارد. اما تفکر یا تحلیل به روش آبستره(Abstract) باعث می شود شخص از اتخاذ تصمیم های آنی بپرهیزد (مانند خرید کردن در لحظه) و آینده نگر تر باشد(مانند پس انداز کردن).

از دید برخی جامعه شناسان، حتی اگر­مانتو اداری­، رسمی فقط برای مناسبتهای خاص استفاده شود، تاثیرش در افراد پر رنگ تر خواهد شد؛ و زمان بسیار زیادی باید سپری شود تا جامعهء بشری سمبل هایش را که بر سر آنها به توافق جمعی رسیده است، تغییر دهد.

با وجود اینکه در محیط های کسب و کار خرد و نوپا، بیشتر شاهد تردد افراد با لباس معمولی هستیم، بعید است که تاثیر لباس فرم، خاصه کت و شلوار، به عنوان سمبل مدیریت محیط های کاری را به این راحتی ترک کند.

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,


اهمیت استفاده از مانتو­اداری در شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی

مانتو اداری­یک لباس اداری رسمی و در عین حال زیباست که اغلب در محل کار در شرکتها و ادارات موسسات خصوصی و دولتی استفاده می شود.

مانتوفرم اداری­با وجود اینکه بیشتر به عنوان لباس کار از آن استفاده می شود ولی تاثیر زیادی در شکل و ظاهر فرد می گذارد و اگر مطابق با استانداردهای روز مانتو فرم اداری انتخاب نشود خوش پوشی فرد استفاده کننده به نحو زیادی می کاهد.

امروزه استفاده از­لباس فرم­براق با وجود اینکه بسیار در شرکت ها استفاده می شود ولی باید گفت مانتو فرم براق از رسمی بودن آن می کاهد.

در خرید مانتو اداری و­یونیفرم اداری­توجه کنید که چه نوع مانتویی به شما بیشتر می آید، شاید خیلی از افراد بگویند همین که مانتو فرم باشد کافیست ولی باید به این نکته توجه کرد که مانتو فرم اداری و لباس فرم در جایی استفاده می شود که نه تنها نشانه شخصیت شماست بلکه نشانه منزلت و شان شرکتی که در آن مشغول کار هستید می باشد­.

مانتوهای فرم اداری معمولی رنگ های تیره دارند و پارچه های آنها ساده تر است، بنابراین مانتوهای فرمی که رنگ روشن و طرح دار یا براق نمی توانند گزینه مناسبی برای ادارات باشند.

افرادی که قد متوسط یا کوتاهی دارند با ید توجه کنند که استفاده از مانتوهای فرم اداری بلند برای آنها بهتر و مناسب تر است. البته افراد بلند قامت نیز باید از مانتوهای کوتاه استفاده کنند.

داشتن دکمه در مانتوهای فرم اداری در زیبایی و شکیل بودن آن موثر است. بستگی به سلیقه افراد معمولا مانتوها در دو دکمه یا سه دکمه عرضه می شوند.

در انتخاب مانتو و لباس فرم ادارای باید توجه داشت که کاملا مانتو اندازه شما باشد، بیش از حد گشاد یا تنگ بودن ان تصویری زشت از شما ارائه خواهد داد.

در انتخاب­مانتوی اداری­باید دقت شود که اندازه آستین مانتو نباید خیلی بلند باشد تا موجبات ناراحتی را فراهم آورد.

انتخاب رنگ در مانتو اداری بسیار مهم است با وجود اینکه رنگهای مختلفی از این نوع مانتوهای فرم در حال حاضر وجود دارد ولی در خرید باید توجه کرد که مطابق با شئونات شرکت باشد؛ گرچه در برخی شرکتها خودشان قوانین و رنگهای مخصوصی دارند که طبق آن باید مانتو و لباس فرم اداری انتخاب شود.البته انتخاب رنگهای تیره برای مانتو اداری باعث دیر کثیف شدن آن نیز می شود.

همچنین انتخاب جنس مناسب در مانتو اداری باعث دیر چروک شدن و بادوام بودن آن می شود.

مانتو اداری

در ست کردن مانتو اداری با دیگر پوششها باید توجه شود که لباسهای دیگر نیز با همدیگر تناسب داشته باشند. مانتوهای اتوکشیده به همراه کفش های واکس خورده و مقنعه های مرتب از شما یک فرد رسمی و مرتب در محل کار می سازد.

مانتو اداری­علاوه بر زیبایی که نشان دهنده سلیقه شرکت و البته انتخاب شما می باشد، باید مناسب محافل رسمی و ارباب رجوع باشد، چرا که در هنگامی که مشتری وارد سازمان یا شرکت می شود قبل از هر صحبت یا خواسته ای چشمش به لباس فرم اداری شما می افتد، باوجود اینکه برخورد مهم است ولی نوع لباس و مانتو اداری بسیار تاثیر گذار می باشد.

امروزه بسیاری از شرکتها و موسسات به الزام استفاده از لباس های فرم اداری و یونیفرم مخصوص به شرکت برای کارمندان خود پی برده اند، در این میان به دلیل اینکه در بسیاری از کارخانه جات و موسسات خانمها مشغول به کار هستند مانتو فرم اداری و یونیفرم بیشتر استفاده می شود.

استفاده از مانتو فرم اداری و یونیفرم پس از انقلاب صنعتی و تخصصی شدن مشاغل، متداول شد. این لباس ها نمادی از یکپارچگی و هم سانی کارکنان شرکتها می باشد. طولی نکشید که استفاده از مانتو فرم اداری و یونیفرم در موسسات رواج پیدا کرد. با وجود اینکه سالهای زیادی است که از به وجود آمدن لباس فرم می گذرد، بازهم بسیاری از شاغلین موسسات از آن استفاده نمی کنند.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 26 مهر 1396 | 13:34 | نویسنده : portalvas | بازدید : 376

ظرفیت توریسم و گردشگری بیجار در بوم گردی

گردشگری امروزه بعنوان یک صنعت فعال و موفق با محوریت های فرهنگی و اقتصادی مورد توجه مناطق دارای ظرفیت های گردشگری قرار گرفته است و شهرستان بیجار با قدمت بیش از هشت هزارساله ای که دارد از ظرفیت های مختلفی از جمله روستاهای نزدیک آثار تاریخی برخوردار است.

صنعت­توریسم­و­گردشگری­امروز در دنیا و بخصوص مناطق دارای آثار تاریخی، طبیعی و­باستانی از اولویت های مهم برای خانواده ها برخوردار است و شیوه ای برای انتقال­فرهنگ­و آداب کهن و با ارزش کشورها است.
صنعت­توریسم­و­گردشگری­(بوم گردی) دارای ظرفیت های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و تاریخی است و اگر مورد توجه قرار گیرد و با استفاده از تجربیات کشورهای موفق در این زمینه دارای برنامه مدون شده گردد، موجب تحول و رشد بسیار بالایی در ابعاد مختلف خواهد شد.
این موضوع برای کشورها، استان ها و مناطقی که دارای اقتصاد تک محصولی هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می تواند، انعطاف زیادی در ابعاد مختلف زندگی مردم بوجود آورد.
به گفته بسیاری از کارشناسان اقتصادی و گردشگری، یک­گردشگر­می تواند حداقل تا ۲۰ فرصت درآمدزایی با کمترین هزینه و در یک بازه زمانی کم بوجود آورد و برای تحقق آن نباید دست خوش احساسات و برنامه های کوتاه مدت و سپس رها شده گردید.
قریب به اتفاق گردشگران از زمانی که از محل سکونت خویش برای یک زمان کوتاهی به مناطق تاریخی، طبیعی، باستانی و بی نظیر حرکت می کنند، به خدمات رسانی و بهره مندی از سفر خوب و به یاد ماندنی نیاز دارند.
بسیاری از گردشگران خواهان ایجاد فضاهای بومی و محلی بویژه در روستاهای دارای جاذبه گردشگری هستند و به منظور تحقق برنامه ها و اهداف تعریف شده سفر خود، حاضرند هزینه های زیادی را پرداخت کنند که در حالت عادی زندگی و در سبد خانوار آنها به صورت معمول هرگز وجود نخواهد داشت.
رفتار و آداب زندگی مردم ساکن در مناطق دارای ظرفیت توریسم و گردشگری در توسعه و نهادینه کردن طرح بوم گردی بسیار مهم و تاثیرگذار است.
سبک زندگی و رفتار و آداب مردم مناطق مختلف استان کردستان و شهرستان بیجار، آنها را از لحاظ ظرفیت بالای مهمان نوازی و مهر و محبتی که در گفتار و رفتار آنها وجود دارد، بعنوان مردمان میهمان نواز و خوش برخورد مشهور کرده و این یک مزیت بسیار بزرگ برای استان و شهرستان محسوب می شود.
محور مهم و موفقیت آمیز طرح بوم گردی،­فرهنگ، رفتار و برخورد گرم مردم است که موجب جذب و نگهداری گردشگرخواهد شد. لذا­مدیریت­گردشگری کشور، استان کردستان و بویژه دیار کهن و تاریخی بیجار گروس باید بر روی این ظرفیت اجتماعی تاکید و سرمایه گذاری نمایند که هر مقدار در این زمینه هزینه شود به واقع سرمایه گذاری بلند مدت برای توسعه و عمران پایدار روستاها شده است.

توریسم و گردشگری

فرماندار شهرستان بیجار در این زمینه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: نکته اول و مهمی که در طرح بوم گردی مد نظر است حضور فعال مردم برای راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی است.
بیژن زندیه افزود: تلاش و برنامه­مدیریت­شهرستان بیجار ایجاد زمینه و بستر برای ورود سرمایه گذار و مردم ساکن در مناطق دارای یکی از ظرفیت های دیدنی به منظور راه اندازی اقامتگاه های مناسب و جذاب است.
وی گفت: اقامتگاه های مخصوص بوم گردی، اماکنی هستند که در محیط طبیعی و بومی با و شکلی سازگار با سنت و زندگی بومی، بافت تاریخی و طبیعی منطقه احداث می شود و باجمع آوری همه نمادهای خاص زندگی بومی و سنتی موجبات حضور و ایستایی گردشگر را فراهم می کند. بنابراین با­هتل­ها کاملا متفاوت هستند.
او تاکید کرد: اجرای صنعت گردشگری با محوریت بوم گردی موجب رشد همه جانبه در ابعاد مختلف درآمدزایی، اشتغال پایدار، رفع فقر و رونق اقتصادی خانواده ها و مردم ساکن و حتی مهاجرت معکوس روستاییان می شود.
به گفته وی این طرح می تواند علاوه بر تاثیرات اقتصادی به معرفی و شناسایی آداب و سنت های ارزشمند مردم دیار هشت هزارساله گروس کمک کند.
وی خاطرنشان کرد: این طرح در اغلب کشورها و بویژه مناطق دارای گردشگر و ظرفیت های گردشگری در جهان عملی شده و درحال اجرا است.
وی افزود: تعداد زیادی از اعضای خانوار در محل زندگی خویش و با همدیگر در حال حاضر در این صنعت به فعالیت اشتغال دارند و نقش مهمی در توسعه آداب و سننن آن کشورها دارند، که در بحث اقتصادی و ارز آوری پا به پای صادرات کالاهای مهم صادراتی و حتی نفت حرکت می کنند.
زندیه گفت: در شهرستان بیجار روستاهای زیادی همجوار و نزدیک مناطق دیدنی و آثار تاریخی وجود دارد که بسیاری از این روستاها احصاء و مورد توجه قرار گرفته اند.
وی با بیان اینکه موفقیت این طرح بستگی کامل و ۱۰۰درصدی به حضور و فعالیت مردم و خانواده های ساکن در آن مناطق دارد خاطرنشان کرد:­مدیریت­شهرستان بیجار با همکاری همه ارگان ها و ادارات تلاش خواهد کرد، فعالان بخش خصوصی و خانواده های مشتاق سرمایه گذار در این بخش را یاری کند.
وی با برشمردن ظرفیت های تاریخی دیارگروس یاد آوری کرد: منطقه حفاظت شده بیجار، صلوات‌آباد، قم چقای، مسجد روستای خسروآباد و امامزاده عقیل و امامزادگان پیرتاج، همزه عرب و طبیعت بکر روستای شریف‌آباد از مناطق گردشگری هستند که امکان و ظرفیت سرمایه گذاری و ورود بخش خصوصی را دارد.
زندیه با اشاره به نشست اخیر ستاد خدمات سفر شهرستان بیجار ادامه داد: اداره میراث فرهنگی و گردشگری بیجار اطلاعات لازم در این زمینه را تهیه کرده و آماده است که سرمایه گذاران بخش خصوصی و خانواده های همجوار مناطق تاریخی و دیدنی را همراهی و راهنمایی کند.
زندیه اظهار کرد: بانک های شهرستان بیجار که در بحث کمک به فعال سازی واحدهای تولیدی، صنعتی و درآمدزایی شهرستان نقش فعالی ندارند و مباحثی را مطرح می کنند، می توانند در موضوع گردشگری و طرح بوم گردی ورود کنند چرا که هرمقدار در این زمینه مردم و بخش خصوصی را کمک نمایند موفقیت آمیز خواهد بود.
فرماندار شهرستان بیجار از خانواده های ساکن در مناطق دارای ظرفیت های دیدنی و گردشگری برای ورود و فعالیت در این بخش دعوت کرد و افزود: مزیت مهم طرح این است که همه اعضای خانواده می توانند حسب اقتضای سنی خود بخشی از برنامه همراهی باگردشگر­را بعهده گرفته و ضمن اینکه هیچ آسیبی به زندگی معمولی آنها نمی زند، موجب درآمدزایی و اشتغال برخی اعضای مسن و نوجوان خانوار هم شود.
زندیه جنبه دیگر اجرای موفقیت آمیز این طرح را حس نوع دوستی و میهمان نوازی برشمرد و با ابراز خرسندی گفت: به فضل الهی این حس میهمان نوازی و تکریم میهمان از نیاکان مردمان دیار گروس به ارث مانده و در میان خانواده ها نهادینه شده است.
شهرستان بیجار دارای آثار تاریخی، باستانی، طبیعی، معماری، مذهبی، اجتماعی و اقتصادی منحصر به فرد در شرق استان کردستان واقع شده است.

منبع خبر:­پرتال تورسیم و گردشگری

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
توریسم,گردشگری,گردشگر,هتل,